طراحی سایت حرفه ای

آژانس خلاقیت وب اُکسی یکی از معتبرترین ها در زمینه طراحی سایت حرفه ای است. نگاه اُکسی وب به طراحی سایت آمیخته ای از گرافیک جذاب و امکانات حرفه ای است. ترکیبی که میتواند تضمینی بر موفقیت سایت های طراحی شده توسط این مجموعه باشد.

وقتی از طراحی سایت حرفه ای صحبت میکنیم، یعنی صرفا به انجام یک طراحی سایت بسنده نمیکنیم. شرکت ها و افراد زیادی هستند که اصطلاحا وبسایت طراحی کرده و آن را به مشتری تحویل میدهند، اما آیا این اشخاص مواردی فراتر از طراحی سایت را هم در نظر میگیرند؟

 

مفهوم طراحی حرفه ای سایت

در اُکسی وب ابتدا با شناخت و تحلیل دقیق کسب و کار شما، مشاوره تخصصی انجام میشود. برند شما، اهداف شما، مخاطبان شما و... بررسی شده و یک استراتژی طراحی سایت تدوین میگردد. دپارتمان بازاریابی دیجیتال اُکسی وب نیز در کنار تیم طراحی وبسایت به ارائه پیشنهاداتی در جهت آنلاین برندینگ و مدیریت محتوا محور سایت می پردازد.
سر انجام طراحی وبسایت با رعایت تمامی اصول و استانداردهای فنی و بصری انجام شده و پس از آن نیز تیم پشتیبانی و آموزش شما را برای ورود قدرتمند به دنیای آنلاین تجهیز میکند.
ما در آژانس خلاقیت وب اُکسی، روالی که به طور خلاصه بیان شد را "طراحی سایت حرفه ای یا طراحی سایت خلاقانه" می نامیم.

هویت برند تجاری

در اُکسی وب قبل از شروع طراحی، برند تجاری شما و نوع کسب و کارتان بررسی میشود. طراحی سایت باید با فضای تجارت شما هارمونی داشته باشد تا ارتباطی منسجم بین ویژگی های برند و سایت شما برقرار شود.
در صورت لزوم و تایید شما، برند تجاری تان از نو طراحی شده و اصطلاحا پروسه Rebranding انجام میگردد تا وبسایتی حرفه ای و کاملا منطبق بر تجارتتان طراحی شود. یک وبسایت ضعیف میتواند آثار سوئی در رشد کسب و کارتان داشته باشد.

گسترش کسب و کار با سایت حرفه ای

وقتی سایتی به طور حرفه ای طراحی شود، به آسانی از دیگر وبسایت های مشابه متمایز میشود. اُکسی وب به شعور و سلیقه مخاطب آگاه است و برای آن ارزش قائل است. لذا طراحی وبسایت به گونه ای حرفه ای انجام میگردد تا هر کاربری را راضی نگاه دارد.

جذب کاربر بیشتر

هدف نهایی در طراحی سایت، جذب حداکثری مخاطب است. با طراحی یک رابط کاربری یا UX حرفه ای برای سایت، میتوانید بازدیدکنندگانی دائمی برای خود به ارمغان آورید. تیم اُکسی وب با تحلیل کامل رفتار بازدیدکنندگان به کمک ابزار تخصصی و همچنین تجربه ی چندین ساله خود، طراحی وبسایت را به سبکی انجام میدهد که جذب حداکثری مخاطب وفادار محقق شود.

تمایز با رقبا

احتمالا تعداد زیادی از رقبای شما هنوز به اهمیت برخورداری از یک سایت حرفه ای و ایده آل پی نبرده اند. اُکسی وب با طراحی سایت حرفه ای سکوی پرتابی برای تجارت شما فراهم میکند تا بتوانید با قدرت نسبت به رقبایتان پیشتاز باشید. بسیاری از افراد همچنان از استراتژی قدیمی طراحی سایت استفاده کرده و از اهمیت و تاثیر یک سایت حرفه ای خلاقانه آگاه نیستند.

هزینه کمتر در آینده

ممکن است طراحی سایت حرفه ای هزینه بر به نظر بیاید. اما بواسطه بستر وسیعی که فراهم میشود امکان نگهداری، پشتیبانی، توسعه و گسترش آن را آسان و ارزان میکند. از آنجا که طراحی سایت حرفه ای در اُکسی وب از صفر تا صد به طور اصولی و استاندارد انجام میشود، احتمال انجام تغییرات بنیادین در سایت بعد از گذر زمان بسیار کم است.

 

 

ویژگی طراحی سایت حرفه ای

عوامل زیادی در طراحی یک سایت حرفه ای مؤثرند. برای مثال آگاهی تیم اجرایی از آخرین تلکنولوژی های برنامه نویسی سایت، شناخت دقیق عناصر بصری و رنگ ها با توجه به علم زیباشناسی، آگاهی از ملاک های موتورهای جستجو برای رتبه دهی به سایت و… .
با این حال برخی از موارد تاثیرگذار در طراحی سایت حرفه ای را به اختصار مطرح میکنیم تا با این مفهوم بیشتر آشنا شوید.

فضای طراحی سایت

از دید یک طراح سایت حرفه ای، هر قسمت از فضای صفحه سایت مخصوص المان بخصوصی است. در واقع قطعات پازل یک سایت باید به شکلی درست و متناسب در کنار یکدیگر قرار گیرند تا رابط کاربری جذاب و استاندارد فراهم شود.

امنیت

ایمن بودن یک وبسایت در مقابل نفوذ یا هک، خیالی آسوده برای مدیر سایت و کاربران آن فراهم میکند. گرچه نمیتوان امنیتی 100درصدی را تضمین نمود اما تیم فنی اُکسی وب تمامی متدها و الگوریتم های لازم را برای بکارگیری بالاترین سطح امنیت در سایت بکار میگیرند. همچنین پیشنهاداتی کاربردی را به مدیران سایت ارائه میکنند تا احتمال نفوذ به کمترین میزان ممکن برسد.

جستجو در سایت

قسمت جستجو در وبسایت، یکی از تعاملی ترین بخش های سایت حرفه ای با کاربران است. هر کاربر حداقل یک بار از این قسمت استفاده میکند و هرچه پاسخ مناسب تری از آن دریافت کند، تجربه کاربری بهتری برایش رقم می خورد. فاکتورهای مهمی چون سرعت، فیلترگذاری، دسته بندی مناسب و… در تجربه جستجوی کاربر موثرند که اُکسی وب تمام آن ها را به درستی در طراحی این قسمت رعایت و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد میکند.

سئو فرندلی بودن

برای اینکه وبسایت شما توسط موتورهای جستجو مانند گوگل دیده شود و به جایگاه مطلوبی برسد، لازم است چهارچوب و اصولی که بعضا از سوی خود موتورهای جستجو تعیین میشود را در طراحی سایت رعایت کنید.یک سایت حرفه ای، قواعد و دستورالعمل های زیادی را برای رسیدن به بالاترین سطح سئو اعمال میکند. برای مثال نقشه سایت، استفاده مناسب از کلمات کلیدی و… مواردی هستند که رعایت آنها در یک سایت حرفه ای ضروری است.

اُکسی وب و طراحی سایت

از نگاه اُکسی وب همیشه یک پله بالاتر از بهترین وجود دارد. این تفکر، علاوه بر تثبیت جایگاه اُکسی وب در دنیای وب ایران، منجربه کسب تجربه بسیار در زمینه خلاقیت در طراحی و همچنین موفقیت سایت های طراحی شده توسط این مجموعه شده است.
همچنین آژانس خلاقیت اُکسی وب، خدمات دیگری چون طراحی انیمیشن متحرک، سئو و بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوایی و طراحی گرافیک را با همان دقت و اعتبار طراحی وبسایت، به مشتریان عزیز ارائه میدهد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

E060-DA5B
4B3986CF501
~ $ lsbl k -f
oxy design
Development
echo "start";